Ohlasy

Pocas tahotenstva vyskytli mi problemy zo zilami. Vecer po dlhych prechadzkach s dietatom na rukach ma velmi boleli nohy. Zacala som pouzivat Veinoplus a pouzivam ho uz sedem mesiacov. Nemozem uzivat lieky kvoli dojceniu, takze Veinoplus zostava jedinou moznostou pre normalny zivot. Zvycajne pouzivam Veinoplus 2-krat denne, po obede a po vecere. Jeden krat som zabudla Veinoplus ked som isla na kratku dovolenku a velmi mi chybal. Takze som rada, ze som nasla Veinoplus, teraz si bez neho ani nepredstavujem zivot.
Ela Gomankova, júl 2014

V januári mi začali puchnúť nohy. Po vyšetreniach sa zistilo, že to je spôsobené lymfedémom. Už po prvých dvoch manuálnych a prístrojových lymfodrenážach sa podstatne môj stav zlepšil. Od mojej fyzioterapeutky som sa dozvedela o elektrostimulačnom prístroji VEINOPLUS, ktorý som si objednala a ihneď aj dostala od spoločnosti ZAGARA s.r.o. Používam kompresné punčocháče a v noci si lýtka bandážujem.
Aby som udržiavala dobrý stav nôh, denne ráno prikladám elektródy stimulátora na obidve nohy po 20 minút. Večer mi stav nôh dovoľuje zvýšiť intenzitu a elektródy prikladám obidve na každú nohu, teda dvakrát 20 minút. V nohách necítim napätie ako predtým a pocit v nohách sa mi zlepšuje. Aj pri terajších vysokých teplotách 34 – 36°C vďaka používaniu elektrostimulátora VEINOPLUS nepociťujem bolesti nôh a kĺbov. Elektródy som mohla použiť až 65 krát, takže životnosť je dlhšia, čo je taktiež výhoda popri praktickom jednoduchom použití.
Eva Groh, Košice, júl 2012

Liečim sa na chronickú žilovú nedostatočnosť a lymfedém. Trpím na bolesti nôh a opuchy dolných končatín, najmä okolo kotníkov. Denne beriem Detralex a nosím zdravotné kompresívne pančuchy Sigvaris. Dodržiavam všetky rady lekára /cvičenie, polohovanie nôh, studené sprchy.../ Napriek tomu je môj zdravotný stav vážny.
Od priateľov som sa dozvedela o novinke na našom trhu - zdravotný elektrostimulačný prístroj VEINOPLUS. Začala som ho používať pred 14 dňami.
Už po tak krátkom čase som zistila úžasnú zmenu - obvod kotníka sa zmenšil o 2 cm! Stimulátor napomáha spätnému prúdeniu krvi a zmenšuje tvorbu opuchu, zvyšuje rýchlosť prúdenia žilovej krvi, zvyšuje výkon lýtkovej pumpy. Pozorujem aj lepšie prekrvenie prstov na nohách, ale o tom napíšem neskôr, keď budem mať viac dôkazov.
Ľudmila Helienková, Bratislava

V práci som často nútená sedieť dlhé hodiny, čo mi spôsobuje problémy s prietokom krvi. Mám pocit „ťažkých nôh“ , opuchnuté nohy a členky. Odkedy na doporučenie priateľa používam prístroj „Veinoplus“, všimla som si radikálne zlepšenie mojich problémov. Mám oveľa lepší krvný obeh a to bez námahy, pretože zariadenie je veľmi jednoduché na použitie a veľmi pohodlné. Jeho malá veľkosť a autonómia mi umožňujú vziať ho kamkoľvek a použiť ho, akonáhle cítim potrebu.
Okrem toho sa jeho účinnosť prejavila od začiatku používania, čo mi značne pomohlo počas mojej rekonvalescencie po operácii nohy. Pomohol mi aj počas zníženej pohyblivosti, ktorá zhoršila moje problémy krvného obehu. Som veľmi spokojná a vrelo ho odporúčam všetkým, ktorí chcú nájsť skutočnú pohodu vo svojom každodennom živote.
Pani Françoise Pouget

Kedže som si nedávno kúpila VEINOPLUS, chcem vás informovať, že som veľmi spokojná, pretože je cenovo dostupný, ľahko použiteľný a predovšetkým má rýchly a mimoriadny účinok. Táto stimulácia výrazne zlepšila stav mojich nôh.
Pani Bonnet

Som mladý, 27 ročný muž, mal som silné bolesti v nohách (lýtka) a pocit ťažkých nôh. Môj lekár mi predpísal lieky. Keď som na internete hľadal niečo o ťažkých nohách, našiel som na Google vašu reklamu. Tak som si v mojej lekárni kúpil Veinoplus. Už po prvom 20 minútovom sedení som mal pocit, že moje nohy sú ľahšie a po týždni som mal nohy ako predtým. Už nikdy viac ráno pocit ťažkých nôh a bolesti počas dňa.
Rodolphe Le P

Svoj prístroj VEINOPLUS som si kúpila na palube lietadla Air France. Som nadšená, výsledky jeho používania necítim len na nohách, ale aj čo sa týka zmiernenia mojich bolestí lumbaga a artrózy v kolenách a v rukách.
Pani Anny Talovici

Používam prístroj "VEINOPLUS" už rok a môžem potvrdiť jeho výhody. Najprv mi pomohol zlepšiť krvný obeh, a dnes moje problémy s opuchmi – tak ako má mnoho žien - sa výrazne znížili. Tiež som spozorovala, že napriek celodennému noseniu vysokých opätkov v práci, moje nohy sú štíhlejšie a oveľa ľahšie. Aj po svalovej námahe mi pomáha rýchlo sa dostať do formy. Vskutku, vďaka lepšiemu krvnému obehu môžem dnes povedať, že únava a bolesť svalov už pre mňa neexistuje.
Emmanuelle Chossat

Veinoplus používam približne 4 roky a som veľmi spokojná. Mám 60 rokov, som štíhla a športujem. Ani fyzická aktivita však sama o sebe nestačí, aby som mala dobrý pocit v nohách.Váš prístroj Veinoplus mi dáva veľký pocit ľahkosti pri dlhých cestách lietadlom a keď stojím dlho bez pohybu hlavne v prehriatom prostredí. Toto zariadenie sa veľmi ľahko používa a životnosť elektród je oveľa vyššia ako doporučené použitie 30-krát, povedala by som 40-krát...
Pani Catherine

Ak máte skúsenosti s používaním prístroja Veinoplus, napíšte nám.

VEINOPLUS elektricky stimuluje lýtkové svaly ku kontrakcii. Tieto sťahy stláčajú hlboké a povrchové žily ako aj lymfatické cievy a tým obnovujú žilový a lymfatický obeh v nohách. Hemodynamické účinky týchto kontrakcií sú porovnateľné s fyzickou aktivitou.